Jak nám můžete pomoci

Autor: Marketa Fikejzova - MC Hvezdicka <peggroch(at)quick.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 26. 08. 2011

Aktuálně potřebujeme:Do tělocvičny: hračky, vysavač, žaluzie.

Do herny: odstrkovadla, malé kočárky, hračky (autíčka, panenky,...).

Potřeby na výtvarnou činnost: lepidla, barevné papíry, čtvrtky, štětce, temperové, prstové a vodové barvy, pastelky, voskovky, fixy - toto potřebujeme stále.

Ostatní:  papíry do tiskárny, drobné nepoškozené hračky na odměny při soutěžích, hračky z Kinder vajíček, sladkosti, reklamní předměty, omalovánky, dětské časopisy, plyšové hračky, knížky. Velká nákladní auta (tatrovky) na dopravní hřiště.

Samozřejmě uvítáme jakýkoliv finanční dar.

Pokud můžete darovat některou z těchto věcí pro potřeby MC Hvězdička, pište prosím na e-mail: hvezdicka@hvezdicka.info nebo volejte na tel.: 731 197 930 Blanka Škorpová. (Na poskytnuté finanční dary vám vystavíme darovací smlouvu, kterou lze využít jako doklad pro zaúčtování daru jako odečitatelné položky dle par.15 odst.1 Zákona o daních z příjmu)

Všem darujícím předem děkujeme.

Děkujeme všem maminkám, tatínkům, babičkám, děděčkům, tetám, strejdům, slečnám a mladíkům,  kteří navštěvovaly nebo navštěvují mateřské centrum Hvězdička, za jejich pomoc při pečení dobrůtek pro děti, za výpomoc při organizaci všech našich akcí, při stěhování se do nových prostor, za pomoc s úklidem a s opravami, za šití kostýmů, za hračky, plyšáky, pomůcky, .... prostě za veškerou jejich pomoc.
Moc si toho vážíme. Děkujeme :)

Zpět na úvodní stranu