Jak to u nás chodí a vypadá?

Autor: Marketa Fikejzova - MC Hvezdicka <peggroch(at)quick.cz>, Téma: O nás, Vydáno dne: 16. 11. 2007Co je to mateřské centrum?

Mateřské centrum je prostor otevřený všem maminkám nejen na mateřské dovolené a jejich dětem. Též tatínkům, babičkám, dědečkům, dalším rodinným příslušníkům a přátelům.

Kdy můžu přijít?

Kdykoliv v otevírací době - do herničky v pátek od 9,00 do 11,00 hod., není třeba se dopředu objednávat.
Nebo navštívit hernu a tělocvičnu individuálně a využít prostory pro pohrání, pro pohybové hry, cvičení nebo pro uspořádání děské oslavy s rodinou či kamarády - dle domluvy.
Výjimkou jsou pravidelné kroužky a kurzy pro děti a dospělé , kde je třeba se přihlásit předem.

Jak staré děti mohou do Hvězdičky?

Obvykle Hvězdičku navštěvují děti, které ještě nechodí do školky. Ale na kroužky, kurzy a akce chodí i děti školní. Hvězdička je přístupná všem dětem, včetně zdravotně handicapovaných, které mají v centru vždy dveře otevřené.

V rámci mateřského centra funguje řada kroužků a kurzů pro děti již od 3 měsíců až po ty školou povinné a dospěláky - např. jazykové, hudební, výtvarné, pohybové a  vzdělávací.

Jak to vypadá ve Hvězdičce?

Sídlíme v Benešově. Máme dvoje prostory HERNU a TĚLOCVIČNU.
HERNU v budově piaristické koleje na Masarykově náměstí 1 (vedle kostela, naproti České spořitelně). K dispozici máme místnost se skluzavkou s velkým množstvím hraček, klidovou zónu, kuchyňskou linku, šatnu a hygienické zázemí.
TĚLOCVIČNU v Bezručově ulici 1064, v budově Jednoty Coop (v 1. patře nad prodejnou). K dispozici máme velký sál jako tělocvičnu s velkým množstvím pomůcek, klidovou zónu, samostatnou šatnu a kuchyňku a hygienické zázemí.

  HERNA MC HVĚZDIČKA

 

TĚLOCVIČNA MC HVĚZDIČKA


     Těšíme se na Vaši návštěvu :)

Zpět na úvodní stranu